قوانین سایت

«کسب وکار سایت به صورت B2B است و فروش فقط به داروخانه هاو مراکز درمانی انجام میشود».

ضمانت مرجوع کردن کالا، مشمول محصولاتی که دارای شرایط نگهداری خاص یا زنجیره هایی دمایی هستند نمی گردد.

مجموعه نیتاطب تمام تلاش خود را می کند که صرفا محصولات مجوز دار در سبد کالایی شرکت قرار گیرد ولی در هر حال با توجه به تخصصی بودن و طیف گسترده محصولات و تخصصی بودن بعضی از آن ها، کنترل نهایی این موضوع بر عهده پزشک مصرف کننده می باشد و نیتاطب مسئولیتی از این بابت ندارد.

بعضی از محصولات مصرفی سایت، از نظر نوع و میزان و نحوه مصرف، نیاز به پزشک یا فرد متخصص مرتبط دارند، بنابراین فروشگاه مسئولیتی از بابت خود درمانی یا استفاده و تزریق توسط افراد غیر متخصص و فاقد صلاحیت ندارد.

بخش نقد و انتقادات محصولات، صرفا جهت بیان نظرات و تجربه شخصی افراد و میزان رضایت آن ها از مصرف محصول می باشد، بنابراین کلیه موارد غیر مرتبط، از جمله تبلیغات از این بخش حذف خواهد شد.

قوانین پرداخت

تمامی محصولات ارائه شده در فروشگاه اینترنتی نیتاطب توسط تامیین کنندگان مختلف عرضه شده و هیچ یک از محصولات به صورت مستقیم توسط نیتاطب ساخته و یا تهیه نشده است ، از این رو کیفیت عملکرد کالا ها دقیقا مشابه توضیحاتی است که درباره آن محصول نوشته شده است و هیچ تضمین خاصی از عملکرد فرای انتظار از محصول و یا طول عمر دوام کالا از طریق نیتاطب نخواهد بود.در ضمن ارائه خدمات گارانتی کالاهایی که دارای گارانتی میباشند از طریق شرکت گارانتی کننده خواهد بود و نیتاطب در فرآیند ارائه گارانتی و خدمات به هیچ وجه دخیل نخواهد بود.

نکته : تجهیزات تخصصی پزشکی برای مصرف خانگی نمی باشد و صرفا جهت استفاده مراکز درمانی و بیمارستان ها می باشد.

شرایط پرداخت

برای رفاه حال تمامی کاربران گرامی پرداخت از طریق تمامی کارت های بانکی توسط درگاه بانکی متصل به فروشگاه اینترنتی نیتاطب فراهم شده است که شما کاربران گرامی با داشتن اطلاعات کارت بانکی خود میتوانید مبلغ کالای خریداری شده را در امنیت کامل دیتا پرداخت نمایید. اگر چنانچه برای پرداخت از طریق درگاه پرداخت آنلاین دچار مشکل هستید ، می توانید هزینه کالا را در هنگام دریافت کالا به مامور ارسال نیتا طب پرداخت نمایید ( مخصوص شهر مشهد و تهران)

امنیت اطلاعات کاربران

نیتا طب به شما تعهد میدهد که اطلاعات عضویت شما از قبیل : شماره تلفن همراه – ایمیل آدرس – تلفن منزل و یا محل کار – آدرس منزل و یا محل کار خریدار را در دسته اطلاعات محرمانه خود تلقی کرده و به هیچ عنوان برای مقاصد تجاری و غیر تجاری در اختیار فرد و یا شرکت ثالث قرار نخواهد داد. از نظر امنیت سایبری نیز اطلاعت عضویت شما بر روی بهترین و امن ترین سرورهای موجود در کشور همراه با آخرین موارد امنیتی موجود و در دسترس بر روی سرور های ما نگه داری خواهد شد.

با تشکر از حمایت های بی دریغ شما ( فروشگاه اینترنتی تجهیزات پزشکی و درمانی نیتا طب )